blogi

Argentina bo leta 2024 igrala prijateljske tekme z evropskimi ekipami Messi in Cairo naj bi se ponovno srečala

Argentinski svetovni prvaki bodo leta 2024 igrali prijateljske tekme z najboljšimi evropskimi državami, kar pomeni, da bi se Argentina lahko srečala s Portugalsko. Argentina je na svetovnem prvenstvu v Katarju premagala Hrvaško, Nizozemsko, Francijo in druge države na poti do končne zmage na svetovnem prvenstvu leta 2022. Argentina bi se lahko po poročilih srečala s Portugalsko zobmi, Anglijo, Francijo in Nizozemsko. Lionel Messi dres

Od morebitnih evropskih nasprotnikov Argentine, če bi Argentina igrala s Portugalsko, bi bila tekma zgodovinski trenutek in zadnji dvoboj Messija proti Portugalski, ki se ga veselijo številni navijači. Nazadnje sta se Messi in Crowa pomerila v zadnjem 16. krogu Lige prvakov v sezoni 2021, ko se je Crowa po enem letu vrnil na Old Trafford. Messi in Crowe sta se nazadnje pomerila v zadnjem 16. krogu Lige prvakov v sezoni 2021, ko se je Crowe po 1 letu vrnil na Old Trafford, Messi pa je po 16 letih odsotnosti iz Barcelone prišel v Pariz v Ligue 1. V izločilnih delih Lige prvakov sta se srečala dvakrat, na koncu pa je bil Manchester United tisti, ki je Pariz obrnil na glavo. Dve srečanji med obema stranema v izločilnih bojih Lige prvakov sta se končali tako, da je Manchester United obrnil rezultat in se uvrstil v Ligo prvakov.

Po drugi strani se lahko na Wembleyju pomerijo tudi z Anglijo; Argentina je lani na Wembleyju premagala takratne evropske pokalne prvake Italijane ter osvojila evropski in ameriški superpokal. Argentina je lani zmagala v evropskem in ameriškem superpokalu ter na Wembleyju premagala takratne prvake evropskega pokala Italijo. Če se bodo srečali s Francijo, bo imela francoska reprezentanca prav tako priložnost za maščevanje. Francoska reprezentanca na svetovnem prvenstvu Francoska reprezentanca je bila na svetovnem prvenstvu na udaru, saj je eno za drugo premagovala močne ekipe, zlasti Anglijo, ki je prav tako kandidatka za svetovno prvenstvo, z 2:1 v zadnji osmini finala, a čeprav je Mbappe v finalu dosegel hat-trick, je bila vseeno poražena po kazenskih strelih, francoska reprezentanca pa je zmagala na svetovnem prvenstvu. V finalu pa je, čeprav je Mbappe dosegel hat-trick, vseeno izgubil z Argentino po kazenskih strelih. Argentina je končno osvojila tretji pokal Hercules v zgodovini ekipe, Messi pa je v Katarju dopolnil tudi karierni grand slam. Prvič v življenju sem ga videl igrati na tekmi, prvič sem ga videl igrati na tekmi.Ronaldo dresi 2023

Argentina še ni objavila natančnega urnika, vendar bomo kmalu izvedeli prvi dve ekipi, s katerima se bo pomerila prihodnje leto.