Nepaisant to, kad Dortmundas šiuo metu užima antrąją vietą Bundeslygoje ir nuo čempionų titulą ginančio Miuncheno ”Bayern” atsilieka vienu tašku, miestas jau pradėjo ruoštis titulo šventėms. Dortmundo meras sakė: ”Turime ilgai ruoštis tam, kas mūsų laukia ateityje, o tai reiškia, kad reikia suorganizuoti daugybę dalykų, kurie jau dabar vykdomi mūsų gretose.” Futbolo batai Nike Phantom GT2

Pastarąjį dešimtmetį Dortmundo klubas buvo pagrindinė Vokietijos futbolo jėga, paskutinį kartą Bundeslygos čempiono titulą iškovojęs 2012 m., o pastaruosius kelerius metus demonstruoja puikią formą. Būtų labai įsimintinas įvykis, jei šį sezoną jiems pavyktų laimėti Bundeslygos titulą.

Dortmundo futbolo klubas ir sirgaliai yra labai aistringi ir entuziastingi, todėl galimoms titulo šventėms jie ruošiasi iš anksto. Sakoma, kad paskutinį kartą, kai Dortmundas laimėjo Bundeslygą, mieste kartu šventė daugiau kaip 400 000 sirgalių, o tai rodo gilią Dortmundo futbolo istoriją ir didžiulę futbolo kultūros įtaką.


Nepriklausomai nuo to, ar šį sezoną jie laimės Bundeslygą, ar ne, Dortmundo futbolo klubas ir jo gerbėjai galės didžiuotis savo pasiekimais. Net jei jiems ir nepavyks laimėti titulo, tai neužtemdys jų pasiekimų ir indėlio.

Apskritai, Dortmundo klubas tik vienu tašku atsilieka nuo Miuncheno ”Bayern” ir jų viltys laimėti titulą vis dar labai didelės. Tai, kad jie šiuo metu ruošiasi švęsti ir išreiškia savo tvirtą tikėjimą laimėti titulą, taip pat turės tam tikros įtakos Miuncheno ”Bayern” klubui. Nepriklausomai nuo rungtynių baigties, tikimės, kad artimiausiose rungtynėse Dortmundas pasieks daugiau sėkmės ir šlovės.

7 Replies to “Dortmundo ”Borussia” jau ruošiasi titulo laimėjimo šventėms”

  1. [url=https://synthroidmx.online/]Over the counter Synthroid[/url] is reliable and effective, I feel at ease knowing I can get it whenever I need it.

  2. price of plavix [url=http://plavixclopidogrel.online/]plavix generic price comparison[/url] price of plavix 75 mg in india

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *